2. semifinálový deň maďarskej ligy

V druhých semifinálových zápasoch 2.maďarskej ligy sa našim klubom darilo striedavo. Najprv nitriansky klub bojoval o konečné 5.miesto proti tímu MAFC-i, s ktorým mal počas tejto sezóny negatívnu bilanciu. Tohto súpera sa Nitre nepodarilo zdolať ani v poslednom zápase sezóny, a tak po prehre 14:16 obsadili Nitrianski hráči konečné 6.miesto.
Na svoje druhé semifinále proti Kékvolgy už nastúpila Prievidza v plnej sile, keď bolo k dispozícii 14 hráčov. To bol veľký rozdiel oproti prvému semifinále, keď na zápas pred 2 týždňami vycestovala len základná osmička a delfíni vyhrali o jediný kôš. V obranne ladenom zápase si Prievidza svoj náskok ustrážila a po výhre 14:12 postúpila do finále. V tom už túto sobotu v Budapešti zabojuje o postup do 1.ligy proti tímu SZAC, ktorý do finále postúpil zo 4.miesta po základnej časti.
Prievidzským korfbalistkám a korfbalistom držíme palce v poslednom krôčiku za titulom.