Sústredenie prievidzkej mládeže v Poľsku

Počas uplynulého víkendu jedno z prievidzkých družstiev vycestovalo do poľského Kola, kde ich hostil miestny klub Maratonczyk Kolo. Deti boli ubytované v rodinách poľských korfbalistov a tak mali možnosť rozvíjať svoje vzťahy s novými poľskými priateľmii. Počas víkendu odohrali 2 priateľské zápasy.

Prvý zápas v sobotu skončil výsledkom 6:10 v prospech poľského tím. Druhý zápas bol už menej šťastným pre Slovákov a zápas skončil 1:11 pre Poliakov.

Hráči slovenského tímu: Zuzana Hrosovska, Vanesa Masekova, Ema Ondrejcova, Liliana Matejkova, Saskia Palesova, Aleksandra Simunova, Samuel Junas, Peter Bobok, Karolina Kleinova, Eva Habanikova, Patrik Fojtik, Jakub Kielar, Marek Porubsky, Jakub Romancak.

Tréner: Ľuboš Kotlář.